Інвест Родина

Будівельна компанія «Інвест Родина» працює на ринку будівельних послуг з 2006 року.
За час своєї роботи‚ компанія «Інвест Родина» збудувала у Тернополі та області об’єкти різноманітного призначення та складності: торгівельні та торгівельно-розважальні комплекси‚ індивідуальні житлові будинки та котеджі‚ багатоповерхові житлові будинки‚ а також офісні та громадські приміщення.

Зокрема‚ будівельна компанія «Інвест Родина»‚ спільно з київською фірмою “Аеробуд”‚ звела перший в Тернополі торгівельно-розважальний центр «Орнава»‚ розташований по вулиці Живова‚ 15а; торгівельно-розважальний центр «Марципан» — по вулиці Кривоноса‚ 2б; торгівельний центр “Рай Центр” — по вулиці 15 Квітня‚ 5а.

У переліку побудованих багатоквартирних будинків‚ житловий будинок по вул. 15 Квітня‚ ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку по вулиці Симоненка.

Одним із напрямків діяльності будівельної компанії «Інвест Родина» є зведення офісних приміщень. Як приклад‚ по вулиці Чорновола‚ збудовано офісне приміщення‚ яке на сьогоднішній день уже повноцінно використовується різного роду підприємствами.

Сьогодні‚ житло, яке будує «Інвест Родина» в Тернополі та Чорткові — це сучасні багатоповерхівки з хорошими теплоізоляційними характеристиками‚ усі будинки передбачають індивідуальне опалення та обладнані комфортними ліфтами. Наші будинки — це не лише запорука якісного житла‚ а також чудові дитячі майданчики‚ затишна і озеленена прибудинкова територія.

Принципи роботи

  • Основними видами діяльності підприємства є монолітно-каркасне будівництво‚ а також будівництво за допомогою теплоізолюючих‚ екологічно чистих євроблоків.
  • Компанія володіє якісним європейським обладнанням‚ використовує сучасні технології‚ веде багаторівневий контроль якості та професійну кадрову політику
  • З кожним конкретним замовником наша компанія намагається встановити взаємовигідні стосунки‚ які орієнтовані на професійне виконання поставлених завдань та термінів.
  • Віддавши перевагу будівельній компанії «Інвест Родина»‚ ви отримаєте надійного і відповідального партнера‚ компанію‚ яка орієнтується на довгострокову співпрацю‚ людей‚ готових втілювати нові проекти та розбудовувати рідне місто.

Технології

Які нові способи зведення житлових багатоквартирних будинків ви впроваджуєте?

Будівництво з монолітним перекриттям, саме таким способом зводить житлові багатоквартирні будинки «Інвест Родина»‚ адже це нова сучасна технологія‚ що дозволяє будувати житло будь-якої форми в найкоротші терміни. У Тернополі є лише декілька будинків‚ зведених таким способом і усі їх мешканці задоволені‚ адже мають можливість планувати своє житло відповідно до власних бажань‚ а вузькі коридори‚ стандартне планування та прямокутні кімнати відійшли в минуле

Які додаткові переваги є у монолітного перекриття?

Додатковою перевагою є можливість створення округлих форм‚ що істотно розширює архітектурні можливості у будівництві. Монолітні роботи забезпечують практично «безшовну» конструкцію. Завдяки євроутеплюючим блокам‚ якими обшиті стіни‚ істотно підвищуються теплові і звуконепроникні показники та довговічність будинку.

Чимало людей скаржаться на появу тріщин на стелі та стінах. Чи мають якісь переваги‚ у цьому відношенні‚ будинки з монолітним перекриттям?

Особливе значення серед характеристик будинку з монолітним перекриттям мають його жорсткість і міцність. В цьому відношенні монолітним будинкам немає рівних. Вони дають рівномірне осідання‚ перерозподіляючи навантаження і запобігаючи появі тріщин на стінах та підлозі. Сейсмічно стійка конструкція міцно тримає форму будинку‚ стіни виходять рівнішими‚ стеля та підлога, відлиті з бетону‚ позбавлені швів і порожнеч‚ чим забезпечують хорошу звукоізоляцію.

Яка ціна квартири? Чи стають дешевшими квадратні метри житла?

На даний час альтернативи «моноліту» немає‚ принаймні‚ з точки зору вартості. Ми не знаємо жодної збірної залізобетонної будівлі‚ у якій вартість квадратного метра житла виходила б на такий низький рівень‚ на який об’єктивно може вийти «моноліт». У відсотковому співвідношенні ви економите близько 35 відсотків коштів від вартості квартири. Їх можна використати на ремонт та встановлення опалення.

Які поради можете дати своїм потенційним покупцям?

На сьогоднішній день‚ будівельна компанія «Інвест Родина» здатна якісно зводити монолітні будинки за новою європейською технологією. Фахівці нашої компанії володіють усіма необхідними знаннями‚ досвідом та технічними можливостями‚ аби втілити проект вашого будинку в життя.

Досвід та здобутки

Побудовано житлових будинків - 8
Зведено комерційних споруд - 4 об'єкта
Кількість проектів в роботі - 5
Працюємо на будівельному ринку з 2006

Є питання?

Звертайтеся сьогодні !